iAdverti a JA

V máji 2011 iAdverti dala ponuku pre FMK UCM, že vezme jedného študenta na pozíciu stážistu. Hľadali niekoho na komunikáciu, kto im bude spravovať stránky na sociálnych sieťach (Facebook, Twitter), kto sa bude podieľať na akciách a eventoch, ktoré organizujú, a kto bude spojkou medzi nimi a okolitým svetom.

Našli mňa. Volám sa Eva Kretiková a spomedzi veľmi šikovných uchádzačov študentov Fakulty masmediálnej komunikácie vybrali práve mňa. Prvým krokom bolo napísať motivačný list, druhým krokom osobný pohovor a tretím krokom vypracovanie zadanej úlohy. Po zvládnutí všetkých troch krokov ma už čakala iba skvelá správa „Prijali sme teba!“ a priateľské privítanie v kolektíve.

Študujem marketingovú komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave, a že sa stanem stážistkou v iAdverti, by som pred pár mesiacmi ani netipovala. Kolektív chalanov je skvelý, privítali ma tak dobre, že sa lepšie ani nedalo. Je to pre mňa dobrá príležitosť a aj pravdupovediac veľká zábava s nimi pracovať.

Nikdy sa nenudím a dá sa povedať, že o leto mám postarané. Učím sa novým veciam, pracujem samostatne, aj v kolektíve a všetci sú plne otvorení mojim nápadom alebo návrhom. Myslím si, že iAdverti je moderná a mladá spoločnosť, ktorá osloví nielen mladého ale aj staršieho užívateľa iOS (iPad, iPhone, iPod) zariadení. V medializovanom a virtuálnom svete sú práve tieto aplikácie krokom do 21. storočia.

Ja osobne nevlastním ani jedno iOS zariadenie, ale po čase strávenom s požičaným iPadom sa zo mňa stal závislák na aplikáciách Netrix a BeCreative. Fascinujú ma logické hry a veci plné fantázie. Knihy sú skvelý oddych na krátke zimné večery. Nemusíte stráviť niekoľko hodín kým jednu z nich prečítate a ešte sa aj zabavíte. iPad je dobrá vec, pre študentov ako stvorená.  Nemyslite si, že sa mi to dobre hovorí, len preto lebo mi iPad v iAdverti požičali. Nie, nie je to tak. Je to naozaj skvelá vecička a ja čakám, že najbližšie mi domov požičajú aj nejaký ten MacBook. :)

One response to "iAdverti a JA"

  1. S.J. 03/08/2011 16:42 Odpovedať

    chyba Milos a Igor– foto dodam :-)
    inak, very nice :-)
    Drz sa Evi.

Leave your response