Aplikácie, eknihy, hry a MY (iAdverti team v akcii)

Práca na aplikáciách, eknihách a hrách v iAdverti ako v inej práci, začína prvým pracovným dňom, pondelkom. Príde sa do práce, zapnú sa neónové svetlá, pustí sa rádio, čo je najlepšia motivácia. A môže sa začať pracovný týždeň!

Prezradím Vám, že v iAdverti to nie je ako v obyčajnej kancelárii. Inde človek príde skoro ráno, oči ešte zalepené a pracuje, pokiaľ neodbijú tri hodiny popoludní hlásiac odchod z práce. Chalani z iAdverti si občas pospia, veď skoro ráno o 6:00 to predsa nikomu kreatívne nemyslí. Do roboty sa prichádza okolo deviatej ráno, pričom všetci pracujú ako včeličky do 17:00 a dlhšie. Sedia za Macmi a vyvíjajú ďalšie novinky. Spoločne sa v jednej kancelárii radia, pomáhajú si a na všetkom spolupracujú. Ide predsa o iAdverti team a tímovú prácu.

Ako tímová práca vlastne funguje ? Príde sa s nápadom, všetci to spolu preberú, každý povie svoje pripomienky a návrhy a začne sa tvoriť základ budúceho produktu. Nasleduje práca grafika, programátorov, a keď je novinka na svete, konkrétne v iTunes App Store, vtedy nastupujem ja. Snažím sa ju dostať priamo k Vám. Komunikujem online (Facebook, Twitter, Blog), aby ste sa o nás a našich novinkách dozvedeli.

Keď som v iAdverti zahĺbená do práce, ihneď ma z vážnej nálady vytrhne nejaká vtipná situácia odohrávajúca sa v kancelárií. Niekedy si chalani pustia vtipné video, song alebo sa narážajú stoličkami na kolieskach alias, pretekárskymi autami. Aj to je jeden zo spôsobov oddychu pre získanie motivácie a chuti do práce.

Nič nie je lepšie ako dobrá a pohodová pracovná nálada. Niekedy je tam aj dusno. Samozrejme, ako v každej práci, kde sa pokazí klíma :) . Aby ste si nemysleli, že sa tam len zabávame a nič nerobíme, ponúkam Vám porovnanie nefalšovaných fotografií pracujúcich z iAdverti v pondelok a zabávajúcich sa kolegov v piatok (po práci).

                                                                                                                                                               Eva Kretiková

Pondelok                                           Piatok 

 

 

Leave your response