O nás

iAdverti je spoločnosť zameraná na vývoj, publikovanie a vydávanie originálnych titulov e-kníh, elektronických časopisov v digitálnej podobe a magických aplikácií. Pretože veríme, že kvalitné veci menia svet okolo nás k lepšiemu, rozhodli sme sa vydávať e-knihy a vyvíjať aplikácie, ktoré budete milovať.

Aplikácie pre iPad, iPhone, iPod.

Aplikácie, ktoré nie sú len dokonale naprogramované. Aplikácie, ktoré predstavujú nový stupeň prepojenia grafiky, designu, hudby, animácie a nových technológií v profesionálne naprogramovanom prostredí. Pri tvorbe e-kníh spolupracujeme s uznávanými európskymi ilustrátormi
a umelcami, spisovateľmi a animátormi, preto sú naše tituly skutočne originálnym zážitkom.

iAdverti team 

Štefan Jakubík

Boss, šéf alebo manager director je Mgr Art. Štefan Jakubík. Má skvelé nápady a prístup k novým možnostiam a riešeniam. iAdverti je pre neho ako ďalšie dieťa, ktoré pomaly, ale isto rastie do krásy. V práci občas počúva Prodigy a rád si vychutná dobré víno.

 

 

 

Matúš Molnár

Account Manager pre iAdverti je Matúš Molnár. Študoval umeleckú školu v Kremnici a neskôr reklamu v Nitre. O sebe tvrdí, že jediné v čom sa vyzná, je reklama a umenie, čo veľmi rád spája dokopy. O Matúšovi je známe, že vo voľnom čase veľmi nerád vyhľadáva mainstream. Zbytočne sa ho teda budete pýtať na známu Lady Gaga, alebo film Avatar, radšej to skúste s nejakou dobrou knihou alebo  zabŕdnite do moderného umenia. Pri práci používa ruky a občas aj hlavu. Píše blogy, publikuje články a rád pripíja na krásu našich žien a rýchlosť našich koní.

 

Braňo Guzma

Medzi členov tímu iAdverti patrí aj grafik Braňo Guzma. Pri práci ho motivujú slané tyčinky a lúskanie slnečnicových semiačok. Okrem spánku mu baterky dobíja jeho kapela, hudba a priatelia. Venuje sa aj fotografovaniu a svoju funkciu v iAdverti vystihol        pomenovaním „dievča pre všetko“.

 

 

Martin Kiss

Martin Kiss je najmladší člen nášho tímu. Programátor, ktorý študuje na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave. Jeho známou aplikáciou je Geografia krajín sveta pre iOS. Martinovým názorom je, že čo človek potrebuje do praxe, to mu vysoká škola neposkytne, treba byť samoukom.

 

 

Gustavo Pizano

Ďalším členom nášho iAdverti tímu je programátor a analytik Gustavo Pizano. Pochádza z Kolumbie a už dlhší čas žije v Bratislave. Okrem aplikácií pre iAdverti vytvoril aj vlastnú – Netrix A.D. Je to logická hra, na ktorej sa stanete doslova závislí. Rád fotografuje, hrá na gitare a spoznáva krásy Slovenska.

 

 

Andrej Tolkunov

iAdverti by ani nebolo bez nášho produkčného Andreja Tolkunova. Pri organizovaní podujatí spojených s iAdverti je vždy v správnom čase na správnom mieste. Rád pracuje potichu, bez hučiaceho rádia a len s prirodzeným denným svetlom, bez neónových lámp.

 

 

 

 Miloš Kopták 

Je výtvarník, spisovateľ, estét, ilustrátor, dramatik, galerista. Vymýšla scenáre ku knihám a je tvorcom viacerých skvelých nápadov na aplikácie!

 

 

 

Marek Szabo

člen, ktorý sa stará o to čo vidíte na webe, facebook-u, či ostatných našich stránkach. Je dušou a telom ibookmarketu a ma rád jailbreak. Najnovšie sa zaoberá fixovanim layoutov.